vineri, aprilie 26, 2024
AcasăSportULTIMA ORĂ Volei feminin: fetele Focșaniului au pierdut în fața...

ULTIMA ORĂ Volei feminin: fetele Focșaniului au pierdut în fața echipei din Galați

La Sala Sporturilor ”Alin Moldoveanu” din Focșani a avut loc, astăzi, meciul de volei feminin dintre CSM Focșani 2007 și CSU Hygienium Galați, contând pentru etapa a patra a Diviziei A2-Seria Est. A fost o confruntare frumoasă, în care voleibalistele oaspete s-au dovedit mai sigure în execuții. Focșănencele au dominat doar o repriză, iar meciul s-a încheiat cu victoria gălățencelor. Scor final, CSM Focșani 2007 – CSU Hygienium Galați 1-3 (15-25, 19-25, 25-11, 16-25). (foto: arhivă)