vineri, aprilie 26, 2024
AcasăSportULTIMA ORĂ Un punct scos de CSM Focșani 2007, în...

ULTIMA ORĂ Un punct scos de CSM Focșani 2007, în deplasare la Galați

CSM Focșani a jucat în această seară, în deplasare, în etapa a IV-a a Ligii 3 la fotbal. Echipa focșăneană a jucat cu ACS Suporter Club Galați, în nocturnă, iar meciul s-a încheiat la egalitate, scor 1-1 (0-0). Scorul a fost deschis de jucătorii echipei focșănene, prin Lemac, în minutul 49. Gălățenii au reușit să egaleze în ultimul minut regulamentar al partidei, dintr-o lovitură de la 11 metri. În următoarea etapă, CSM Focșani 2007 va evolua pe teren propriu, în compania formației Sportul Chișcani.