joi, aprilie 25, 2024
AcasăSportULTIMA ORĂ Fotbal: victorie pentru CSM Focșani în meciul cu CSM...

ULTIMA ORĂ Fotbal: victorie pentru CSM Focșani în meciul cu CSM Roman

Pe stadionul Milcovul s-a încheiat, în urmă cu câteva minute, meciul dintre CSM Focșani 2007 și CSM Roman, din etapa cu numărul 26. Jucătorii antrenați de Vasile Burgă și Adrian Toma au reușit să obțină victoria, cu scorul de 2-1. Golurile focșănenilor au fost marcate de Predoiu și Manu. În urma acestei victorii, CSM Focșani a acumulat 38 de puncte.

Etapa viitoare, CSM Focșani 2007 va juca în deplasare, pe terenul echipei FC Csikszereda Miercurea Ciuc, aflată pe podiumul Seriei I. Partida va avea loc miercuri, 9 mai, cu începere de la ora 18.00.