marți, aprilie 30, 2024
AcasăSportULTIMA ORĂ Fotbal: victorie normală pentru CSM Focșani 2007

ULTIMA ORĂ Fotbal: victorie normală pentru CSM Focșani 2007

S-a încheiat partida de fotbal dintre CSM Focșani 2007 și CS Viitorul Ianca, din etapa a XIII-a a Ligii 3, disputată pe stadionul Milcovul. Echipa focșăneană și-a respectat statutul de favorită și s-a impus lejer, fără emoții, cu scorul de 4-0 (1-0). Golurile au fost marcate de Franck Tchassem, în minutele 13 și 62, Alexandru Zaharia, în minutul 47, Cristian Ciobanu, în minutul 78. În urma acestei victorii, CSM Focșani 2007 a acumulat 33 de puncte. În următoarea etapă, echipa focșăneană va evolua în deplasare, cu ACS Unirea Braniștea. Meciul se va disputa pe 25 noiembrie.