vineri, aprilie 26, 2024
AcasăSportULTIMA ORĂ Fotbal: victorie în deplasare pentru CSM Focșani 2007

ULTIMA ORĂ Fotbal: victorie în deplasare pentru CSM Focșani 2007

S-a încheiat, în urmă cu puțin timp, meciul de fotbal dintre AFC Dinamo Bacău și CSM Focșani 2007. Partida s-a disputat pe stadionul Letea din Bacău și a contat pentru etapa a treia a seriei a doua din Liga 3. Prima repriză a fost destul de echilibrată și s-a încheiat fără gol. După pauză, fotbaliștii lui Marius Bratu și-au impus jocul și au reușit să înscrie 3 goluri, prin Petre, Săpunaru și Oprea. Astfel, AFC Dinamo Bacău – CSM Focșani 2007 s-a încheiat cu scorul de 0-3 (0-0). Peste o săptămână, în etapa a patra, CSM Focșani 2007 va juca pe teren propriu cu CS Sporting Liești. (foto: arhivă)