joi, aprilie 25, 2024
AcasăSportULTIMA ORĂ Fotbal: un punct scos de CSM Focșani 2007...

ULTIMA ORĂ Fotbal: un punct scos de CSM Focșani 2007 în deplasare

Astăzi s-au disputat meciurile etapei a doua a Ligii 3 la fotbal. CSM Focșani 2007 a evoluat în deplasare, cu CSM Bacău. Partida s-a încheiat cu scorul de 2-2, după ce focșănenii au condus la pauză cu 2-0. Ambele goluri ale formației CSM Focșani 2007 au fost marcate de Jurj. În prima etapă, focșănenii câștigaseră meciul disputat pe teren propriu, cu CS Făurei, cu scorul de 4-1. În etapa a treia, echipa focșăneană va juca acasă, cu Dacia Brăila. (foto: arhivă)