joi, aprilie 25, 2024
AcasăFocsaniULTIMA ORĂ Fotbal: Focșănenii au învins echipa în care a...

ULTIMA ORĂ Fotbal: Focșănenii au învins echipa în care a jucat și Bănel Nicoliță

În urmă cu câteva minute s-a încheiat partida dintre CSM Focșani 2007 și CS Făurei, din etapa a XV-a a Ligii 3 la fotbal. Focșănenii au învins cu scorul de 4-2 (3-0). Pentru focșăneni au marcat Strătilă, în minutele 2 și 26, Băciuț în minutul 15 și Manu în minutul 82. A fost ultimul meci oficial al sezonului 2021-2022. În urma acestui rezultat, CSM Focșani 2007 a acumulat 35 de puncte și se află pe locul II în clasament. Ultimele 3 etape ale sezonului regulat se vor disputa în luna martie 2022.