vineri, mai 3, 2024
AcasăSportULTIMA ORĂ Fotbal: Debut cu dreptul pentru CSM Focșani 2007

ULTIMA ORĂ Fotbal: Debut cu dreptul pentru CSM Focșani 2007

În urmă cu puțin timp s-a încheiat partida de fotbal dintre ACS Sportul Chișcani și CSM Focșani 2007, din prima etapă a sezonului 2021-2022 al Ligii 3. Meciul s-a încheiat cu victoria focșănenilor, care au câștigat cu 1-0, golul fotbaliștilor antrenați de Marius Bratu fiind înscris de Predoiu, în minutul 79. În etapa a doua, CSM Focșani 2007 va juca pe teren propriu cu CS Aerostar Bacău. Meciul va avea loc sâmbătă, 4 septembrie, pe stadionul Milcovul.