joi, aprilie 18, 2024
AcasăSportULTIMA ORĂ Fotbal: CSM Focșani 2007 s-a impus fără probleme...

ULTIMA ORĂ Fotbal: CSM Focșani 2007 s-a impus fără probleme în deplasare

În urmă cu puțin timp s-a încheiat partida de fotbal dintre Dinamo Bacău și CSM Focșani 2007, contând pentru etapa a patra a Ligii 3. Echipa focșăneană s-a impus fără emoții în fața gazdelor, o formație nou promovată. Scor final, Dinamo Bacău – CSM Focșani 2007 2-4 (0-3). Golurile echipei focșănene au fost marcate de Pasăre (minutul 12), Ciochină (minutul 30), Săpunaru (minutul 35), Băciuț (minutul 57). În etapa a cincea, CSM Focșani 2007 va juca pe teren propriu, sâmbătă, 25 septembrie, în compania formației ACS Suporter Club Oțelul Galați.