La nivelul judetului Vrancea sunt 144 persoane care au călătorit în zonele cu risc de coronavirus, cu recomandarea de izolare la domiciliu 14 zile. Aceste persoane vor fi monitorizare zilnic de către tmedici epidemiologi. Totodată, în cursul zilei de duminică au ieșit din izolare 14 vrînceni. Nu sunt persoane aflate în carantină în spatiile special amenajate.
Încă 14 vrânceni au ieșit din izolarea impusă de coronavirus
0
1062
Articolul precedent
Articolul următor
Știri din aceeași categorie
- Advertisment -
