AcasăActualitateGrav accident la ieșirea din Adjud. O mașină a intrat într-un cap...

Grav accident la ieșirea din Adjud. O mașină a intrat într-un cap de pod. Două persoane sunt inconștiente

Un grav accident de circulație a avut loc joi dimineață, pe DN 2 Focșani-Bacău, la kilometrul 235, în afara localității Adjud. Un autoturism a părăsit partea carosabilă și a intrat într-un cap de pod. În urma accidentului, trei persoane din autoturism au suferit leziuni, două dintre ele fiind în stare de inconștiență. Se acordă victimelor îngrijiri medicale la fața locului.

Traficul rutier este oprit pe sensul de mers spre Bacău, circulându-se alternativ pe celălalt fir.

Știri din aceeași categorie
- Advertisment -

Celee mai citite