La data de 27 februarie a.c., un bărbat din comuna Jariștea a sesizat plecarea voluntară a concubinei sale CIOBANU VALERICA, în vârstă de 32 de ani, împreună cu cei 4 copii minori, respectiv: VASILE SIMONA, în vârstă de 14 ani, VASILE AMALIA MIHAELA, în vârstă de 8 ani, VASILE PETRU VALENTIN, în vârstă de 6 ani și VASILE CARLA MĂDĂLINA, în vârstă de 2 ani. Bărbatul a precizat că nu cunoaște articolele vestimentare cu care cei în cauză erau îmbrăcați la momentul plecării de la domiciliu.
FOTO: O mamă cu patru copii, dispăruți de acasă. Au fost dați în urmărire națională
ARTICOLE SIMILARE
- Advertisment -