Pompierii militari focșăneni au fost solicitați să intervină la un incendiu izbucnit la o locuință sin satul Golești de Sus, comuna Cotești. Două autospeciale cu apă și spumă și o ambulanța SMURD acționează la fața locului. Incendiul se manifestă generalizat la o casă (P), este localizat și se acționează pentru lichidare. (sura: ISU Vrancea)
Incendiu la o locuință din comuna Cotești
0
480
Articolul precedent
Știri din aceeași categorie
