AcasăActualitateIncendiu la o locuință din comuna Cotești

Incendiu la o locuință din comuna Cotești

Pompierii militari focșăneni au fost solicitați să intervină la un incendiu izbucnit la o locuință sin satul Golești de Sus, comuna Cotești. Două autospeciale cu apă și spumă și o ambulanța SMURD acționează la fața locului. Incendiul se manifestă generalizat la o casă (P), este localizat și se acționează pentru lichidare. (sura: ISU Vrancea)

Știri din aceeași categorie
- Advertisment -

Celee mai citite