Trupa focșăneană de rock RE-UNIT va susține un concert live la Crângul Petrești. Formația RE-UNIT este compusă din muzicieni locali cu experiență: Florin Stoica, Robertino Ilie, Adrian Ghiaur, Geany Bălan, Ionuț Dragomir, Eugen Cozma. Alături de acești veterani vor urca pe scena din Crângul Petrești și tineri artiști vrânceni: Bianca Maria Mihalcea, Ștefania Cioară, Florin Albu, Răzvan Silviu. ”O seară de rock live, sub cerul liber, într-o atmosferă de vară perfectă pentru muzică bună și energie pe măsură! Un concert cu energie bună și muzică pe măsură!”, au transmis organizatorii. Spectacolul va începe la ora 20:00. Intrarea este liberă.
- Advertisment -
