AcasăActualitateVictima de 18 ani a accidentului mortal de ieri, de pe E85,...

Victima de 18 ani a accidentului mortal de ieri, de pe E85, era elev la Colegiul Botta din Adjud

Cu inimile îndurerate, deplângem pierderea neașteptată și mult prea timpurie a elevului nostru drag, George Melinte.
George a fost un elev deosebit de bun, un copil educat, respectuos și apreciat de întreg colectivul Colegiului Național „Emil Botta”. Plecarea lui lasă un gol imens în sufletele noastre și în comunitatea noastră școlară.
Transmitem sincere condoleanțe și multă putere familiei îndurerate în aceste clipe greu de cuprins în cuvinte! Dumnezeu să-l odihnească în pace! (Colegiul Național „Emil Botta” Adjud)

George Melinte era din Mărășești și terminase cursurile clasei a XI-a la Colegiul Botta din Adjud. Împlinise vârsta de 18 ani și și-a îndeplinit un vis: permis de conducere pentru motocicletă, marea lui pasiune. A urmat cursurile unei școli de șoferi și, la începutul lunii iunie a.c.., a obținut permisul de conducere la categoria A2.

RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments

Krystea Norocel Krysty pe Ape tulburi în Primăria Focșani
Serban Laurentiu Margelus pe Whiskey cu preţ redus vândut de fisc
Camelia Hristea pe Oprea, demisia!
Abonare Vrancea24.ro OK Mai Tarziu