AcasăAnunturiCătălin Toma, președintele Consiliului Județean Vrancea: ”La Mulți Ani celor care poartă...

Cătălin Toma, președintele Consiliului Județean Vrancea: ”La Mulți Ani celor care poartă numele Sfântului Ștefan!”

Multă sănătate, fericire și prosperitate celor care își serbează, astăzi, ziua numelui!

LA MULȚI ANI!

Cătălin Toma, președintele Consiliului Județean Vrancea

WhatsApp Image 2023 12 22 at 09.53.59 2

Știri din aceeași categorie
- Advertisment -

Celee mai citite