joi, aprilie 25, 2024
AcasăSportULTIMA ORĂ Fotbal: victorie pentru CSM Focșani la ultimul meci pe...

ULTIMA ORĂ Fotbal: victorie pentru CSM Focșani la ultimul meci pe teren propriu

CSM Focșani 2007 și-a încheiat parcursul în campionatul 2017-2018, al Ligii a III-a, pe teren propriu. Astăzi, în ultima partidă pe stadionul Milcovul, CSM Focșani 2007 au învins cu scorul de 1-0 pe CS Olimpic Cetate Râșnov, prin golul marcat de Remus Popa, în minutul 73. În urma acestei victorii, fotbaliștii antrenați de Vasile Burgă și Adrian Toma au acumulat 41 de puncte.

Etapa viitoare, penultima a campionatului, focșănenii vor evolua în deplasare, cu Sporting Liești (județul Galați). În ultima etapă, a XXX-a, CSM Focșani 2007 nu joacă.